en
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.rezeoweb.cz/www/web_mutace/index.php:45) in /www/doc/www.rezeoweb.cz/www/web_mutace/index.php on line 51
POD JEZEVČÍ SKÁLOU | Home
POD JEZEVČÍ SKÁLOU
POD JEZEVČÍ SKÁLOUPOD JEZEVČÍ SKÁLOUPOD JEZEVČÍ SKÁLOUPOD JEZEVČÍ SKÁLOUPOD JEZEVČÍ SKÁLOU

Vítejte POD JEZEVČÍ SKÁLOU

Pokud toužíte po aktivním odpočinku v krásné přírodě a lokalitě je pro Vás toto místo ideální volbou . V únoru 2022 vznikl nápad a projekt byl dostavěn v srpnu 2023 a majitelé Patrik a Dagmar si pohráli se všemi detaily tak ,aby vše bylo využito do posledního místečka a detailu . Ubytování se nachází v obci Zábrdí u Osečné v oblasti pod Ještědem .

Finská sudová sauna

Finská vana

Finská vana umístěná přímo na skále

Zapůjčení jízdních kol

Možnost zapůjčení v rámci ubytování zdarma , dále možnost uzamknutí Vašich jízdních kol / včetně nabíjení elektrokol

AKTIVNĚ S ODPOČINKEM VE DVOU

AKTIVNĚ S ODPOČINKEM VE DVOU Na vnitřních 14m2 se skrývá vše co potřebujete , uvnitř najdete vybavenou kuchyň, panoramatické lůžko , sprchu včetně separační toalety . Pískovcový sklep ve skále s vinotékou , možností uschování potravin a jízdních kol .Finskou saunu a vanu na romantické večery .Outdoor posilovnu s hrazdou a kladkou s jóga koutkem včetně karimatek . Možnost zapůjčení jízdních kol na vyjížďky po okolí . Stolní hry , petanque , herní karty. Zanechte prosím své mazlíčky doma , u malých plemen možná domluva předem .
Každý host má připravený košík s pochutinami z našeho regionu včetně lahve vína .Cyklostezka vede přímo podél domku , úžasné prostředí na výlety , turistiku, cyklistiku ,golf , houbaření a jiné . Každý si najde své.


 2  2

Přijímáme platby přes FSKP ( fond kulturních a sociálních potřeb ) od Vašich zaměstnavatelů .

Nově pro Vás  - partnerská spolupráce s rodinným vinařstvím   JAP Jacina Jivina u Českého ráje , jsou vám k dispozici v našem sklípku prémiová vína z jejich produkce. 

Vouchery pro Vaše blízké můžete objednávat na info@podjezevciskalou.cz